Horska Chata 049 Prkenny Dul, Zacler, Krkonose

Belangrijkste voorzieningen

  • 150 m²
  • 7 slaapkamers
  • 7 badkamers

Locatie

    De 150 m² Horska Chata 049 Prkenny Dul, Zacler, Krkonose ligt maar 350 meter verwijderd van Prkenny Dul, heeft een zwembad en biedt plaats aan maximaal 20 gasten. Het chalet biedt een bubbelbad en een sauna en bevindt zich op circa 2 km van Bóbr.

    Kutna is op 10 minuten rijden gesitueerd. Natuurliefhebbers zullen genieten van de nabijheid van Dvorský les, op een afstand van 2,1 km. De 7-slaapkamer Horska Chata 049 Prkenny Dul, Zacler, Krkonose bevindt zich stappen van Dopik.

    Deze woning beschikt over een badkamer met een douche. Er zijn ook een droger en handdoeken voor uw comfort.

    De villa is uitgerust met zelfvoorzienende voorzieningen, waaronder een kitchenette en een eetgedeelte waar gasten van kunnen genieten. U kunt ook gebruikmaken van een koelkast, een oven en keukengerei om uw eigen maaltijd te bereiden. Mlyn kabelbaanstation bevindt zich slechts 450 meter van deze villa. De omgeving is ideaal voor activiteiten zoals wandelen, badminton en fietsen.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 20:00
    Uitchecken: van 08:00 tot 10:00

    Kameropties bij Horska Chata 049 Prkenny Dul, Zacler, Krkonose

    Deze woning beschikt over een badkamer met een douche. Er zijn ook een droger en handdoeken voor uw comfort.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Horska Chata 049 Prkenny Dul, Zacler, Krkonose Buitenkant foto Horska Chata 049 Prkenny Dul, Zacler, Krkonose Buitenkant foto Horska Chata 049 Prkenny Dul, Zacler, Krkonose Keuken foto Horska Chata 049 Prkenny Dul, Zacler, Krkonose Voorzieningen foto Horska Chata 049 Prkenny Dul, Zacler, Krkonose Kamer foto Horska Chata 049 Prkenny Dul, Zacler, Krkonose Kamer foto Horska Chata 049 Prkenny Dul, Zacler, Krkonose Kamer foto Horska Chata 049 Prkenny Dul, Zacler, Krkonose Faciliteiten foto Horska Chata 049 Prkenny Dul, Zacler, Krkonose Toiletten foto Horska Chata 049 Prkenny Dul, Zacler, Krkonose Voorzieningen foto
    Chalet

    Grootte: 150 m²

    Type bed: Tweepersoonsbedden

    Meer informatie +

    Locatie bij Horska Chata 049 Prkenny Dul, Zacler, Krkonose

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Horska Chata 049 Prkenny Dul, Zacler, Krkonose

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Tsjechië

    Veelgestelde vragen

    • Wat zijn de beroemde bezienswaardigheden in de buurt van Horska Chata 049 Prkenny Dul, Zacler, Krkonose?
      Bezoekers kunnen gemakkelijk Prkenny Dul bereiken, gelegen op maar 350 meter van Horska Chata 049 Prkenny Dul, Zacler, Krkonose, of andere nabijgelegen bezienswaardigheden verkennen zoals Dopik, gelegen op wandelafstand van ongeveer 5 minuten hiervandaan.
    • Is er een keuken beschikbaar in de villa?
      Ja, een kitchenette, samen met een koelkast, een oven en keukengerei, is beschikbaar in de villa.
    • Welke bekende bezienswaardigheden liggen er in de buurt van Horska Chata 049 Prkenny Dul, Zacler, Krkonose?
      Gasten van Horska Chata 049 Prkenny Dul, Zacler, Krkonose kunnen onder andere Sklenarovicke udoli (3 km), Bóbr 2) en Kutna 4) verkennen.
    • Beschikt Horska Chata 049 Prkenny Dul, Zacler, Krkonose over spa?
      Degenen die in Horska Chata 049 Prkenny Dul, Zacler, Krkonose verblijven kunnen ontspannen dankzij een bubbelbad en een sauna.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Horska Chata 049 Prkenny Dul, Zacler, Krkonose